GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrikar 5518484
nr 551 8484
Tallrikar
Lenght: ()
9 st, 17/1800-tal, Kina
Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor, nagg
300
SEK 750
Monday November 10 2008
at 16:02:43
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr